Nasıl Alınır?

 

Ukash Kart Satın Alma

Bu kartlar herhangi bir zahmete girmeksizin, kolayca satın alınabilmektedir. Normal şartlarda yüz yüze görüşebileceğiniz kişiler dışında internet üzerinde ismini duyurmayı başarmış ukash firmaları aracılığıyla da bu sistemlerden faydalanmanız mümkündür. Yalnızca birkaç temel bilgi dışında herhangi bir form veya teferruatlı işlem gerektirmeyen ukash satın alma işlemi, herkesin kendi başına bir uzmandan yardım almaksızın gerçekleştirebileceği bir durumdur. Sadece “banka kartı” veya “nakit ödeme” yoluyla sahip olacağınız ukash kartlar için uzun uğraşlar sarf etmek zorunda değilsiniz.

Nasıl Kullanacaksınız?

Ukash, 19 haneli bir koddan oluşur ve istediğiniz miktarda ayarlanmış olarak size gönderilir. sizde bu numaraları ödeme yapacağınız Ukash geçerli sitelere girerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenin en kısa ve pratik yolu olarak size önerebileceğimiz en iyi ödeme sistemlerden biri olan Ukash kullanmak tüm işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise şifre alırken güvenilir ve ismini daha önce duyduğunuz Ukash kart satıcılarından şifre temin ederek herhangi bir dolandırılma vakasından korunabilirsiniz.

 

Yasal Uyarı

Ukash kartları internet üzerinden ödeme imkanı veren bir karttır.Karta sahip Nihai tüketiciler sadece yasal internet alışveriş sitelerinde ve yasal ödeme noktalarında kullanabilirler.Bu kartın kullanıldığı yerler legal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alış veriş ve bu tarz ödemeler için kullanılmalıdır. Yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan üreten satan kişi kurum ve kuruşları kesinlikle bağlamaz.Doğacak hukuki olaylardan ukash adresi sahipleri satıcısı ve ortakları sorumlu değildir.

Kullanabileceğiniz Bazı Siteler

Facebook Oyunları: City Wille, Cafe World Secret, Frontier Ville, Farm Ville, Empires Allies, Mafia Wars

Portal Oyunları: Metin 2, Travian, Worl War Craft, Dark Obit, Fast&Furious, Adventure Quest

Alışveriş Siteleri: Lily Allen, Cold Play, Stella Bilet, Break Beat, R.U.T, Skype, Rebtel, Voip Buster